Під час вибуху в Бейруті загинув українець, – посол

Вибух у Бейруті, Ліван

Фото з відкритих джерел

Чоловік працював економістом у компанії KPMG

У результаті вибуху в порту ліваніської столиці Бейрут, який прогримів 4 серпня,  загинув громадянин України. Про це у Facebook повідомив посл України в Лівані Ігор Осташ.

За його словами, загинув 32-річний економіст Вільям Азар, який працював в компанії мережі KPMG.

"Молодий перспективний економіст вийшов з офісу компанії KPMG, щоб поїхати додому... Страшний вибух забрав життя громадянина України Вільяма Азара", – повідомив Ігор Осташ. 

За його словами, посольство вже зв’язалося із матір’ю Азара, яка живе в Києві, і висловило їй співчуття.

Йому було лише 32. Він збирався одружитися. Здається, ще недавно голосував у посольстві. Молодий перспективний економіст...

Опубліковано Ihor Ostash Субота, 8 серпня 2020 р.

Новини за темою: Загиблих українців у результаті вибуху в Бейруті немає, – МОЗ Лівану

Нагадаємо, 4 серпня у порту столиці Лівану, Бейрута, протягом 15 хвилин прогриміли два потужні вибухи. У результаті загинули більше сотні осіб, ще приблизно 6 тисяч постраждали. 

Згодом у Лівані затримали 16 співробітників, серед яких – генеральний менеджер порту Хассан Корайтем. За попередньою версією, трагедія у порту сталася через 2750 тонн нітрату амонію (аміачної селітри) із судна російського бізнесмена.

Наразі слідство розглядає три можливі версії вибуху: недбальство, нещасний випадок та зовнішнє втручання (влучення бомби чи ракети).

Loading...