Під час сутичок в Одеській облраді постраждала народна депутатка Плачкова – у неї підозра на перелом руки

Народний депутат України Тетяна Плачкова Фото з відкритих джерел

Наразі Тетяна Плачкова очікує на прибуття швидкої

Під час сутичок в Одеській обласній раді постраждала народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Тетяна Плачкова. У неї підозра на перелом руки.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Микола Скорик.

Парламентар зауважив, що сьогодні в Одеській обласній раді відбувається беззаконня і "безпредєл", який вчиняють партія "Слуга народу" і політична сила "Довіряй ділам". Микола Скорик зазначив, що в облраді незаконно не зареєстрована ціла фракція депутатів від партії "За майбутнє".

Новини за темою: Не можна проводити сесію Одеської облради без однієї з політичних сил, визнаної переможцем на виборах, – Скорик

"Зараз намагалися спецпризначенці поліції, я так розумію, за особистою вказівкою начальника УВС області та, я думаю, за погодженням із першою особою області – губернатором, і, я так розумію, з "труханівською" групою... Був напад на депутатів, внаслідок чого постраждала народний депутат України Тетяна Плачкова. У неї підозра на перелом руки, і зараз ми очікуємо на прибуття швидкої медичної допомоги для надання їй невідкладної допомоги", – повідомив Микола Скорик.

Новини за темою: Плачкова: "Слуги народу" намагаються силовим методом захопити владу в Одеській облраді

Читайте також: "Опозиційна платформа – За життя": Порошенко і Зеленський об'єднуються в міськраді Одеси".