П'яний пасажир влаштував бійку в поїзді Ужгород-Одеса

Фото з відкритих джерел

Укрзалізниця проводить службове розслідування інциденту. Члени спеціальної комісії опитали всіх причетних і свідків

У поїзді №107 / 108 сполученням Ужгород-Одеса нетверезий пасажир влаштував бійку. Про це повідомляє видання Думская з посиланням на очевидців в суботу, 12 вересня.

Стверджується, що чоловік пошкодив руку, коли розбивав вікно в тамбурі і залив своєю кров'ю підлогу в вагоні. Його висадили на станції Воловець, де передали медичним працівникам.

В Укрзалізниці вже підтвердили факт цього інциденту. Зараз у ній проводиться службове розслідування. Члени спеціальної комісії опитали всіх причетних і свідків того, що сталося.

Крім того, в сертифікованому медичному закладі було проведено медичний огляд всіх працівників поїзної бригади на предмет алкогольного сп'яніння.

Новини за темою: Шмигаль про "Укрзалізницю": Має вирішувати свої проблеми самостійно

Нагадаємо, з 25 серпня, поїзди АТ "Укрзалізниці" почала супроводжувати воєнізована охорона. На першому етапі пілотного проєкту з охорони пасажирських поїздів близько 40 співробітників супроводжують 10 пасажирських поїздів.

Цьому передувала подія, яка трапилася вночі 31 липня в поїзді сполученням "Маріуполь-Київ", де невідомий чоловік без верхнього одягу увірвався в купе до жінки, яка їхала разом зі своїм неповнолітнім сином, побив її та намагався зґвалтувати. На допомогу жінці ніхто не прийшов, вона змогла сховатися разом із дитиною у провідника сусіднього вагона.

Того ж дня, Солом'янський районний суд Києва заарештував на два місяці чоловіка, якого звинувачують у нападі та спробі зґвалтування Анастасії Лугової. Крім того, у зв'язку з побиттям жінки низку працівників "Укрзалізниці" пообіцяли звільнити.

Loading...