live

Перший випадок коронавірусу виявили в Криму

Фото з відкритих джерел

Чоловік нещодавно повернувся з Франції

В анексованому Криму виявили перший випадок зараження коронавірусом COVID-19. Про це повідомив так званий "глава Криму" Сергій Аксьонов у Facebook.

Як зазначається, першим хворим став місцевий житель, який нещодавно повернувся з Франції. За словами Аксьонова, чоловік перетинав так званий "державний кордон РФ" в автомобільному пункті пропуску. Однак під час перетину кордону хворий не повідомив про своє перебування у країнах, де зафіксовано COVID-19.

"Із симптомами ГРВІ він був госпіталізований до медичного закладу за місцем проживання з дотриманням всіх заходів інфекційної безпеки, в окремий бокс. Результат підтверджений в установленому порядку. Пацієнт отримує необхідне лікування відповідно до чинного протоколу Міністерства охорони здоров'я", - зазначив Аксьонов. 

За попередньою інформацією, пацієнт перебуває у стані середньої тяжкості. 

Окрім цього, вже було визначено коло осіб, з якими контактував інфікований на території півострова. Наразі ці особи були відправлені на ізоляцію під наглядом медиків. 

Нагадаємо, в Україні за минулу добу, 20 березня, зафіксували 15 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією. Таким чином загальна кількість хворих на COVID-19 в державі зросла до 41 особи. 

Loading...