Новини » Події Читать эту новость на русском

Перестрілка в Броварах: Днями мешканці жалілися на "тітушок на зупинках"

Фото с місця події в Броварах

Facebook-сторінка МВС України

Група людей "заганяла" пасажирів у маршрутки одного власника, а іншим перевізникам погрожувала

У Броварах, де сьогодні сталася стрілянина між підприємцями та нелегальними перевізниками, кілька днів тому місцеві мешканці бачили групу людей на зупинках, які "заганяли пасажирів у маршрутки одного власника". Про це повідомив український журналіст Дмитро Гнап у Facebook.

"Ще два дні тому місцеві писали у ФБ, що тітушки пасуться на зупинках і заганяють пасажирів у маршрутки одного конкретного власника. Іншим перевізникам погрожують і ріжуть колеса. Ще раз: це було два дні тому. Де був тоді Броварський райвідділок поліції?" — написав він.

На фото, яке він додав, видно, як шість чоловіків у темному одязі стоять разом поруч з маршрутним таксі, в який заходять люди.

"Тітушки другий день залякують водіїв, щоб не брали пасажирів на Київ, а тільки приватник на маршрутці, заради якого це … трудиться. Де наші "доблесні" правоохоронні органи, військкомат?" — написала мешканка Марія Мельниченко у групі "Мої Бровари".

Facebook

Новини за темою: Мер Броварів озвучив причину перестрілки в місті

Нагадаємо, сьогодні, 29 травня, у Броварах, Київська область, відбулась стрілянина, внаслідок якої було затримано 10 осіб. За попередньою версією, відбувся конфлікт між підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями та нелегальними перевізниками.

Згодом, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що перестрілка в Броварах - це відлуння корупції визначення квот перевізників.

Loading...