Перешкоджання проведенню богослужінь у Золочеві: Церковники побоюються радикальних дій з боку місцевих та представників інших конфесій

Телеканал ZIK

Представники православної церкви у Золочеві звернулися до правоохоронних органів з проханням звернути на це увагу

Представники Православної Церкви у Золочеві побоюються радикальних дій з боку влади та представників інших конфесій, які заважають віруючим збиратися на молитву.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив Митрополит Львівський і Галицький Філарет.

Митрополит Філарет розповів, що громаді ПЦУ міста Золочева, що на Львівщині, місцева влада та представники інших конфесій заважають здійснювати богослужіння на приватній території одного зі священнослужителів. Ба більше, додав він, до органів влади подали звернення про заборону присутності православної громади в місті.

Також, за словами Митрополита Львівського і Галицького Філарета, вчора вночі невідомі вчинили акт вандалізму на приватній території священнослужителя ПЦУ, зокрема, облили фарбою та розмалювали огорожу різними образливими закликами та свастикою.  

"Також сьогодні заплановане міське віче. Виходячи з того, що голова міста закликає людей зібратися і заборонити, можуть прийти люди, які готові будуть до радикальних спроб зняти ту огорожу. Тому що мерією прийняте рішення про зняття огорожі, бо вона знаходиться в межах "червоних ліній". Хоча вся вулиця знаходиться в межах "червоних ліній", всі будинки так стоять. Тоді треба знести всі будинки і знести всі огорожі", – сказав митрополит й додав, що представники православної церкви у Золочеві звернулися до правоохоронних органів з проханням звернути на це увагу.

Як повідомляли раніше, влада міста Золочів у Львівській області заважає віруючим збиратися на молитву. Чиновники залучають громадськість, щоб припинити богослужіння.Loading...