Новини » Події Читать эту новость на русском

Перегляд запобіжного заходу Стерненку: Радикали оточили знімальну групу ZIKу та перешкоджали роботі журналістів

Телеканал ZIK

Агресивний активіст впритул підійшов до журналіста та завадив прямому включенню

Біля будівлі Апеляційного суду Києва, де сьогодні розглядається апеляція на запобіжний захід радикалу Сергію Стерненку, активісти вкотре перешкоджали в роботі знімальній групі телеканалу ZIK.

Зокрема, агресивний активіст впритул підійшов до журналіста та завадив прямому включенню. Згодом журналіста оточили інші активісти, намагалися прорвати поліцейський кордон і перешкоджали знімальній групі ZIKу.

Як розповів сам Андрій Лащ в ефірі телеканалу ZIK, зараз його оточили правоохоронці, завдяки чому він може спокійно продовжувати висвітлювати події, які відбуваються біля Апеляційного суду Києва.

"Зараз працюємо нормально. По команді активісти розійшлися. Всю увагу від суду над Стерненком ми переключили на себе, не вимушено. Тим не менш, зараз працюємо у колі правоохоронців. Активісти дивляться трансляцію із зали суду", – розповів кореспондент телеканалу ZIK Андрій Лащ.

Як відомо, сьогодні, 26 червня, об 11:00 у Київському апеляційному суді розпочали розглядати апеляцію захисту активіста Сергія Стерненка на запобіжний захід.

Також нагадаємо, що 15 червня під час обрання запобіжного заходу Стерненку невідомі також перешкоджали журналістам телеканалу ZIK здійснювати свою діяльність.

Loading...