Перед одержанням повістки в ДБР Федина влаштувала мітинг і заговорила англійською

Фото з відкритих джерел

Також політик закликала міжнародні організації відреагувати на порушення прав людини

Перед одержанням повістки в Державному бюро розслідувань народний депутат від "Європейської солідарності" Софія Федина влаштувала мітинг та заговорила англійською мовою. Про це повідомляє Pavlovsky News. 

Зараз вона перебуває в будівлі ДБР, де їй повинні вручити підозру через погрози президенту.

Перед тим, як зайти в будівлю, вона виступила перед своїми прихильниками, де назвала кримінальну справу політичною. За словами Федини, її виклик в ДБР був із порушеннями: нібито повістку вона отримала за півтора дні, а не за три, як це передбачено законом.

Частина виступу політика була англійською мовою. Вона закликала міжнародні організації відреагувати на порушення прав людини.

Нагадаємо, раніше Федина не з'явилася на допит до ДБР

6 листопада ДБР внесло дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань у межах провадження щодо висловлювань народної депутатки від "Європейської солідарності" Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій про президента Володимира Зеленського.

Приводом для цього стала трансляція Федини та Звіробій у Facebook з кав’ярні у Львові, де вони з використанням ненормативної лексики розкритикували спілкування Зеленського з добровольцями у Золотому.
Loading...