Патріарх Кирило закликав людей не ходити до церкви і молитися вдома через епідемію коронавірусу

Московський патріарх Кирило Фото з відкритих джерел

Він порадив людям дотримуватися санітарних приписів влади

Патріарх Московський і Всієї Русі Кирило попросив віруючих тимчасово не відвідувати храми і молитися вдома у зв'язку з поширенням коронавірусу і зростанням кількості захворювань серед населення.

Про це повідомляє Медуза.

"Утримайтеся від відвідування храмів. Я б ніколи цього не сказав, якби не дивовижний, святий приклад преподобної Марії Єгипетської, який свідчить про те, що і без відвідування храму можна врятуватися", - сказав патріарх під час проповіді.

Водночас він звернувся до віруючих з проханням дотримуватися санітарних приписів влади щодо коронавірусу.

При цьому раніше в російській церкві розкритикували заборону влади Санкт-Петербургу щодо відвідування приміщень релігійних організацій в період з 28 березня по 5 квітня для запобігання поширенню коронавірусу.

Новини за темою: Ватикан відпускатиме гріхи інфікованим коронавірусною інфекцією COVID-19 дистанційно

Нагадаємо, 27 березня священнослужителі УПЦ з іконами та молитвами від коронавірусу три години літали над Одещиною на "кукурузнику".

До цього повідомлялося, що перший випадок захворювання коронавірусом у Тернопільській області виявили у 57-річного священнослужителя.

Новини за темою: Священник з Італії проводив службу онлайн і випадково "прикрасив" трансляцію фільтрами. Відео

Раніше глава держави Володимир Зеленський закликав лідерів усіх церков України утриматись від служб на час дії карантину.

Loading...