Новини » Події Читать эту новость на русском

Падіння військового літака Ан-26 біля Чугуєва – це тривожний сигнал для всієї нації, - Розенбаум

Facebook Serge Rozenbaum

Молоді курсанти гинуть в країні, де людям розповідають, що у нас ледь не перша армія у Європі

Падання військового літака Ан-26 на Харківщині, де загинули молоді курсанти – це сигнал і страшний дзвінок для всієї нації.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт та блогер Сергій Розенбаум.

Експерт наголосив, що авіакатастрофа військового літака Ан-26 є жахливою, адже за Україну загинули молоді хлопці. Разом з тим Сергій Розенбаум додав, що йому дуже хочеться вірити в те, що винних у трагедії знайдуть і покарають, незважаючи на те, що в Україні царить безкарність за подібні злочини.  

"Я сподіваюся що слідство все-таки розбереться і нам розкажуть врешті-решт правду. Тому що такі випадки – це сигнал, це страшний дзвінок для всієї нації, коли майбутнє нації, молоді курсанти, ось так гинуть в країні, де нам розповідають, що у нас ледь не перша армія у Європі. Але ми бачимо, що все не так, ми бачимо подвійні стандарти. Всередині все гниє, на жаль", – заявив гість ток-шоу.

Новини за темою: З’явилося відео останніх секунд польоту і падіння Ан-26 під Харковом

Нагадаємо, ввечері 25 вересня поблизу міста Чугуїв у Харківській області розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

У результаті авіакатастрофи загинули 26 осіб, серед яких курсанти та представники офіцерського складу. Один курсант-третьокурсник вижив, а нещодавно вийшов із шокового стану. Незабаром його можуть виписати із госпіталю.

За даними Міноборони, причиною падіння військового літака Ан-24 могло стати те, що він зачепився крилом за землю.

 

Loading...