Новини » Події Читать эту новость на русском

Отримали 13 позитивних результатів: Пальчевський назвав посади перших осіб держави, які проходили тест на коронавірус

Телеканал ZIK

Коли ви дізнаєтесь прізвища, ви зрозумієте, що тут справа, звісно, не у приховуванні аналізів

Політик, засновник клініки "ЄВРОЛАБ" Андрій Пальчевський розповів, що під час обшуків у клініці СБУ цікавилася 5 прізвищами: керівника адміністрації президента, керівника СБУ України в минулому, керівника великої парламентської групи, заступника губернатора та ще однієї людини.

Про це він сказав ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK.

"Як чоловік я маю тримати слово. Але як журналіст, з іншої сторони, я маю людям сказати: перші 5 людей, якими цікавилась СБУ, це 4 основні посади в цій країні після президента. Я назву посади, щоб не називати прізвища. Це керівник адміністрації президента, керівник СБУ України в минулому, керівник великої парламентської групи і заступник губернатора. Про п’яту людину я зовсім нічого не знаю, не наводив довідки. Але коли ви дізнаєтесь прізвища, ви зрозумієте, що тут справа, звісно, не у приховуванні аналізів", – зазначив Пальчевський і додав, що ще двоє людей – також "не кволі хлопці".

Новини за темою: Посадовим особам загрожує 15 років в’язниці: Пальчевський розповів, як проходили обшуки в лабораторії "ЄВРОЛАБ"

Окрім цього, Пальчевський розповів, що за 2 дні лабораторія отримала з німецької клініки 7 позитивних результатів на коронавірус.  

"І тут я сів на "п’яту точку". Я написав керівнику Офісу президента, я повідомив керівника парламенту Разумкова, і ще деяких людей. І от мене дуже насторожило, що на 545 заборів крові – 13 позитивних результатів. Це дуже багато! Я ж не знав, що ціла група "великих друзів" приїхала із зони, яка є осередком зараження у Європі. Це два гірські курорти. Після того, як були зроблені ці аналізи, було підтверджено всі випадки, було докладено у відповідні органи МОЗу.  Далі почався "наїзд", після чергової моєї критики нашої "медичної мафії", – прокоментував Андрій Пальчевський і додав, що обшуки, які проходили в "ЄВРОЛАБІ", швидше за все, проводилися для того, щоби закрити йому рот й заодно розправитися з кимось із вищезгаданої п’ятірки.

Нагадаємо, Служба безпеки України провела обшуки у лабораторії, власником якої є Андрій Пальчевський, через приховування фактів зараження COVID-19.

Сам Пальчевський заявив, що це фейк і пояснив тиск проти себе двома причинами. Мовляв, у його клініці найсучасніше обладнання для виявлення COVID-19, тому є серйозні конкуренти, а сам він у Києві може стати політиком, а це змушує потенційних опонентів "діяти на випередження".

Тим часом у СБУ пояснили причину обшуків у лабораторії Пальчевського – розслідування кримінального провадження за фактом можливого вчинення посадовими особами ТОВ "ЄВРОЛАБ" дій, які спрямовані на поширення епідемії COVID-19 та заподіяння шкоди здоров’ю населення України.

Loading...