Новини » Події Читать эту новость на русском

"Опозиційна платформа - За життя": Силовики втоптали в багно цінності свободи і демократії біля стін посольства США

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Силовики втоптали в багно цінності свободи і демократії біля стін посольства США, де сьогодні проходила акція протесту, організована партією "Опозиційна платформа – За життя", її молодіжним крилом і організацією "Патріоти – За життя". Про це йдеться в заяві, розміщеній на сайті ОПЗЖ.

Наводимо її текст дослівно:

Сьогодні, 24 листопада, партія "Опозиційна платформа ‒ За життя", її молодіжне крило та організація "Патріоти ‒ За життя" провели акцію біля посольства Сполучених Штатів Америки. Більше ніж 3000 осіб, які брали участь у мирній акції, а також народні депутати України від нашої партії, що реалізовували своє гарантоване Конституцією право на мирні зібрання, були оточені кордонами поліції та Національної гвардії.

Понад 500 осіб, зокрема всі учасники акції з плакатами, які хотіли скористатися своїм конституційним правом і висловити рішучий протест проти зовнішнього управління, запровадженого Сполученими Штатами в Україні, безпідставно не були допущені підконтрольними Зеленському та його оточенню силовиками до місця проведення акції.

Отже, українська влада виступила проти Українського народу, порушуючи його конституційні права, на боці та в інтересах американського посольства. Ті цінності свободи і демократії, про які так люблять розмірковувати американські емісари, сьогодні втоптали в багно слухняні виконавці волі Вашингтона.

Партія "Опозиційна платформа ‒ За життя" висловлює рішучий протест проти незаконних, антиконституційних дій правоохоронних органів, які силою перешкоджали проведенню мирної акції українських громадян.

Заявляємо замовникам цієї розправи, що окопалися у посольстві США: на багнетах не можна всидіти, і ми доб'ємося припинення зовнішнього управління Україною, захистимо суверенітет і незалежність нашої країни.