Новини » Події Читать эту новость на русском

Окружний суд відкрив провадження про звільнення голови НКРЕКП

Будівля Окружного адміністративного суду міста Києва

Фото з відкритих джерел

За даними суду, провадження було відкрито 12 жовтня

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження щодо Кабінету міністрів про звільнення з посади члена Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Валерія Тарасюка. Відповідний позов подав народний депутат Михайло Волинець, про що і повідомив у Facebоok.

"Хочу повідомити громадськості, що ОАСК Києва за моїм зверненням відкрив провадження щодо незаконності перебування Валерія Тарасюка на посаді члена НКРЕКП і призначив справу до розгляду", – написав Волинець.

За даними суду, провадження було відкрито 12 жовтня.

Нардеп зазначив, що Тарасюк не проходив спецперевірку перед призначенням на посаду члена Комісії у 2019 році, Волинець також "виявив в діях Тарасюка грубі порушення чинного законодавства".

Новини за темою: Зеленський затвердив план ротації складу НКРЕКП

Нагадаємо, раніше члени Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у повному складі звернулися із заявою до Державного бюро розслідувань про незаконний вплив групи народних депутатів на діяльність НКРЕКП, що має на меті "перешкодити виконанню комісією службових обов'язків та домогтися прийняття незаконних рішень".

Loading...