live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Офіс Зеленського подає до суду на програму "Схеми"

Володимир Зеленський 

Офіс президента

Через сюжет про зустріч глави держави з головою Ради безпеки РФ розгорівся справжній скандал

Офіс президента України подає до суду на програму "Схеми" з вимогою спростувати інформацію про зустріч Володимира Зеленського з головою Ради безпеки РФ Миколою Патрушевим в Омані. Про це йдеться у повідомленні пресслужби.

В ОП заявили, що інформація, викладена у сюжеті програми "Схеми" про зустріч Президента України з високопосадовцем Російської Федерації, яка нібито мала місце в Омані, цілком і повністю не відповідає дійсності.

"Президент України ніколи в житті не зустрічався (особисто чи в рамках міжнародних заходів), не розмовляв і не спілкувався в інший спосіб з Миколою Патрушевим", - сказано у повідомленні.

Офіс Президента України чекає від програми "Схеми" спростування відомостей, що не відповідають дійсності, та припущень, зроблених на їхній основі. "Ми звертаємося до суду з позовом, у якому вимагатимемо спростувань і вибачень. Також вважаємо своїм обов’язком звернути увагу суспільного мовника - телеканалу "UA: Перший" на розповсюдження в його ефірі інформації, що не відповідає дійсності та є відвертою маніпуляцією громадською свідомістю", - додається у повідомленні.

Раніше журналісти проєкту "Схеми" оприлюднювали розслідування, в якому повідомляється, що секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев приїжджав до Оману, коли там перебував Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 5 січня пресслужба Офісу президента повідомила, що Зеленський прибув з візитом в Оман. Зазначалося, що президент перебував там разом із сім'єю за свій рахунок.Loading...
Loading...
Loading...