Новини » Події Читать эту новость на русском

Офіс генпрокурора викрив мільйонні несплати податків під час продажу масок за кордон

Фото з відкритих джерел

Наразі підприємиця сплатила всі податки

Український підприємець ухилився від сплати податків за продаж масок за кордон на суму понад 8 млн гривень. Про це повідомила пресслужба Офісу генпрокурора, передає "Радіо Свобода".

У відомстві розповіли, що жінка продала китайському бізнесмену понад 300 тисяч масок та респіраторів, які надалі були експортовані до Іспанії. 

"Підприємець вказувала у фінансово-господарській документації занижену ціну, внаслідок чого не відобразила у податковій декларації суму коштів фактично отриманого чистого оподаткованого доходу. Завдяки принциповій позиції прокурорів Офісу генерального прокурора та вжитим заходам під час досудового розслідування підприємець сплатила до державного бюджету понад 3 млн грн єдиного податку. Також підприємство-виробник цих масок сплатило понад 5 млн грн податку на прибуток", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ОГП направив до суду клопотання щодо звільнення особи від кримінальної відповідальності у зв’язку зі сплатою податків та відшкодуванням шкоди, завданої державі їх несвоєчасною сплатою.

Новини за темою: У МВС розповіли, кого штрафують за відсутність маски найпершими

Нагадаємо, в Україні з 21 листопада почали діяти нові санкції за порушення карантину у вигляді штрафів. Порушникам протиепідемічних обмежень загрожує штраф до 255 гривень.

Loading...