Однопартійці назвали, з чим може бути пов'язаний напад на кандидата від "Опозиційної платформи – За життя" на Закарпатті

Голова виборчого штабу партії "Опозиційна платформа – За життя" Хустського району В'ячеслав Гук Скріншот відео

В'ячеслав Гук застеріг, що можуть бути спроби списати смерть Павла Седляра на хворе серце

Напад на кандидата у депутати у Вишківській ОТГ від партії "Опозиційна платформа – За життя" Павла Седляра, який сьогодні помер, пов’язаний з його політичною діяльністю.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив голова виборчого штабу партії "Опозиційна платформа – За життя" Хустського району В'ячеслав Гук.

В'ячеслав Гук зазначив, що у кандидата в депутати у Вишківській ОТГ від партії "Опозиційна платформа – За життя" Павла Седляра, якого жорстоко побили 4 жовтня і який сьогодні помер, залишилося двоє дітей. Він розповів, що це була абсолютно мирна людина, чоловік займався бізнесом і брав участь у виборчій кампанії, був активною людиною.

В'ячеслав Гук переконаний, що напад на Павла Седляра пов’язаний із його політичною діяльністю: "Звичайно, що так, тому що він активно займався виборчою кампанією, хотів стати депутатом".

Новини за темою: Напади на опозицію – це результат хаосу, вседозволеності та нездатності влади керувати країною, – Кива

"Поліція утаємничує, зранку я спробував зв'язуватися з начальниками, вони всі відключені", – зазначив В'ячеслав Гук та додав, що не виключені спроби "списати" все на стан здоров’я, хворе серце тощо. Він наголосив, що Павло Седляр не хворів.

Політик наголосив, що злочин потрібно розслідувати і не залишати непокараним.

Як стало відомо, помер кандидат у депутати у Вишківській ОТГ від "Опозиційної платформи – За життя" Павло Седляр, якого напередодні жорстоко побили.

Нагадаємо, раніше у місті Курахове Донецької області було скоєно розбійний напад на регіональний партійний офіс "Опозиційної платформи – За життя" і приймальню народного депутата Володимира Мороза.

Як повідомляли, 27 серпня на трасі Київ – Харків під Люботином представники "Національного корпусу" й "Азова" скоїли збройний напад на автобус, в якому їхали 22 людини організації "Патріоти – За життя". Автобус заблокували і по ньому відкрили вогонь із автоматичної зброї.