live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Одесити обурені нахабством забудовників узбережжя і прокурора Вихора

"Одесские ведомости"

Місцеві жителі в черговий раз пікетували будівлю регіональної прокуратури

В Одесі місцеві жителі сьогодні в черговий раз пікетували будівлю регіональної прокуратури. Про це повідомляє портал "Одесские ведомости"

Одесити обурені імітацією боротьби наглядового відомства на чолі з Максимом Вихором з незаконною забудовою узбережжя. Як виявилося, скандально відома будівельна компанія "Мегалайн" буде вести забудову ще одного одеського пляжу.

Йдеться про пляжі за адресою Французький бульвар 1/5, на якому під виглядом яхт-клубу буде побудований готель, котеджі і паркінг на 48 машиномісць. Замовником будівництва виступає компанія з київською пропискою "Варда Плюс", засновником якої є зазначений громадянин Німеччини мультимільйонер Макс Вегнер. Разом з господарем "Мегалайну" з Дмитром Старовойтовим вони в квітні 2019 року заснували компанію "Сейнт Барс" для обслуговування майбутніх житлових комплексів. Одесити кілька разів виходили на акції протесту, зносили незаконний паркан на пляжі, писали листи в усі інстанції.

Одеська прокуратура на чолі з Максимом Вихором теж перейнялася цим питанням. На ділянку було накладено арешт із забороною проведення будь-яких будівельних робіт.
Одесити зраділи, що правоохоронці стали на їхній бік у боротьбі з незаконною забудовою. Але, як зазначили пікетники, боротьба виявилося чистої води імітацією.

В кінці січня, одразу 2 одеських суди - Приморський районний та Апеляційний - відмовили одеської прокуратурі в доступі до будівельних документів і проектів, а також зняли арешт з ділянки.

Активісти впевнені, що прокуратура мала належним чином відреагувати на дивні, на їхню думку, рішення одного і того ж судді спочатку про арешт ділянки, а потім про зняття арешту, подати на суддю скаргу, як того і вимагає буква закону. Але, цього не сталося.

Активісти впевнені, що регіональна прокуратура навмисне не діє і спеціально подає в суд такі позови, які потім з легкістю розвалюються як картковий будиночок. Щоб звернути увагу на згубне явище, одесити і вийшли сьогодні під стіни прокуратури. Городяни мають намір провести подібний пікет також під офіс Президента і Генерального прокурора.

Loading...