Новини » Події Читать эту новость на русском

ОБСЄ заявила про 44 жертви обстрілів на Донбасі серед населення з початку року

Фото з відкритих джерел

Від початку травня на Донбасі в результаті обстрілів загинуло 9 цивільних

Від початку 2020 року в результаті обстрілів на Донбасі загинули щонайменше 44 мирних жителя. Про це йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

Як зазначається, усі жертви обстрілу отримали поранення, серед яких – п'ять дітей. 

"За період 4-17 травня СММ зафіксувала близько 10 тис. 500 порушень режиму припинення вогню, включаючи приблизно 2 тис. вибухів. Для порівняння, за попередній двотижневий звітний період було зафіксовано приблизно 9 800 порушень і 2 750 вибухів відповідно", - йдеться у звіті.

Крім цього, від початку травня жертвами обстрілів на сході України стали щонайменше дев'ять мирних громадян. 

"Відповідно з початку 2020 роки кількість жертв становить 44 людини: 6 загиблих і 38 поранених", - повідомили спостерігачі.

Новини за темою: На Донбасі снайпер поранив українського військового

Крім цього, в звіті ОБСЄ наголосили, що члени НЗФ продовжували забороняти місії проїзд/прохід на блокпостах по офіційних дорожніх коридорах у Донецькій і Луганській областях.

"Загалом свобода пересування СММ на місцях обмежувалась 38 разів - усі ці випадки, за винятком одного, сталися в непідконтрольних уряду України районах. Зокрема 8 травня озброєні члени збройних формувань зупинили патруль місії і впродовж практично 3 годин не відпускали спостерігачів", - повідомили спеціалісти моніторингової місії. 

Новини за темою: Спостерігачі ОБСЄ потрапили під обстріл на Донбасі

Нагадаємо, минулого тижня на Донбасі незаконні збройні формування обстріляли населений пункт Кам'янка, у результаті чого було зруйновано два житлових будинки.