Новини » Події Читать эту новость на русском

Обстріл консульства Азербайджану в Харкові могли організувати представники третіх країн, - СБУ

Будівля Почесного консульства Азербайджану в Харкові після обстрілу Нацполіція

Подібні випадки фіксують в країнах, де компактно проживають вихідці з Азербайджану та Вірменії

Служба безпеки України розглядає версію втручання третіх країн до обстрілу будівлі Почесного консульства Азербайджанської Республіки в Харкові. Про це йдеться в заяві начальника облуправління СБУ Романа Дудіна, опублікованій керівником прес-центру Владиславом Абдулою у Facebook.

"На сьогодні, відповідно до компетенції, Службою безпеки України розглядаються версії стосовно втручання "третіх" сил до розгойдування ситуації в Україні та Харківському регіоні як то елементу "гібридної війни", так і до створення комфортних умов для дипломатів "третіх" країн в їх діяльності, пов’язаної з ситуацією в Нагорному Карабаху", - заявив Дудін.

Окрім цього, він зауважив, що представники вірменської і азербайджанської діаспор, які проживають в Харківській області та в Україні в цілому, чудово розуміють, що наша країна не є полем бою. 

Новини за темою: Азербайджан заявив про взяття міста Шуша в Карабасі: Вірменія це заперечує

Також в СБУ наголошують, що, проаналізувавши ситуацію, були виявлені подібні випадки в тих країнах, де компактно проживають вихідці з Вірменії і Азербайджану, і "саме медіаресурси "третіх" країн розповсюджують зазначену інформацію".

"Із жалем констатуємо, що окремі політичні сили регіону, які наближені до "третіх" країн, в результаті дзвінкого програшу на місцевих виборах, чи можливо за вказівкою емісарів "третіх" країн (наразі зазначена версія також перевіряється), намагаються зробити "хайп" та розпалити вогонь національної ворожнечі в регіоні. Кожному такому випадку надається оцінка та проводяться відповідні заходи з метою недопущення та нейтралізації вказаних процесів", - запевнив Дудін.

Новини за темою: Нацполіція візьме під охорону представництва Азербайджану та Вірменії в Україні

Нагадаємо, вночі в суботу, 7 листопада, в Харкові обстріляли приміщення Почесного консульства Азербайджанської Республіки

Після цього інциденту азербайджанське Міністерство закордонних справ звинуватило у цьому вірмен

Loading...