Обшуки в "Укроборонпромі" та "Укрспецекспорті": В СБУ заявили про розслідуваня держзради

Обшуки СБУ в "Укрспецекспорті" СБУ

До державної зради можуть бути причетні посадові особи компаній

Слідчі дії стосовно державного концерну "Укроборонпром" та компанії "Укрспецекспорт", яка є його частиною, відбуваються за відкритим кримінальним провадженням про державну зраду з боку посадових осіб. Про це повідомила пресслужба СБУ.

Зазначається, що заходи здійснюються з метою документування фактів щодо ймовірної причетності службових осіб до проведення діяльності в інтересах однієї з країн Південної Азії, що завдало шкоди обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України.

Як повідомляють в СБУ, протиправна діяльність представників "Укрспецекспорту" пов’язана зі штучним залученням посередницької іноземної структури. Своєю чергою, це призвело до можливої втрати Україною ринків озброєння в окремих країнах азійського регіону, гальмування діючих контрактів компанії, а також створення перешкод для укладання нових зовнішньоекономічних контрактів.

Відповідно до попередніх оцінок, нанесена шкода державним інтересам складала близько 100 мільйонів доларів.

Новини за темою: В "Укроборонпромі" заявили про припинення існування концерну в 2021 році

Нагадаємо, сьогодні, 3 грудня, співробітники Служби безпеки України прийшли з обшуками в приміщення "Укроборонпрому" та компанії "Укрспецекспорт". Тоді в концерні обшуки пов’язали з виконанням зовнішньоекономічних контрактів.

Loading...