Новини » Події Читать эту новость на русском

Обшуки в Музеї Революції Гідності відбуваються через підозру посадовців у розкраданні 111 млн грн, – СБУ

Фото з відкритих джерел

Посадовців меморіалу та приватних підрядників підозрюють у розкраданні грошей, виділених на реконструкцію

Правоохоронці проводять обшуки в Музеї Революції Гідності за підозрою в розкраданні коштів посадовцями меморіального комплексу. Про це повідомила пресслужба СБУ в Telegram.

Зазначається, що співробітники меморіалу могли привласнити гроші, виділені на його реконструкцію. Зокрема, керівництво Музею уклало договори на майже 150 млн грн на роботи із реконструкції та благоустрою об’єктів меморіального комплексу. Тоді підрядникам був перерахований аванс у розмірі 80% від суми договору, сума якого становила 111 млн грн.

Проте виявилося, що у встановлені угодами терміни роботи фактично не проводились. При цьому більшість отриманих підрядником бюджетних коштів було витрачено не на цілі, які прописані у відповідних договорах. У зв’язку з цим триває досудове слідство за статтею про зловживання владою або службовим становищем.

Водночас у СБУ наголосили, що слідчі дії проводить Головне управління Нацполіції Києва під процесуальним керівництвом столичної прокуратури. А співробітники СБУ залучені для оперативного супроводу.

Довідка

Національний музей Революції Гідності – це меморіально-музейний комплекс, присвячений подіям Революції Гідності. Заклад віднесений до сфери управління Українського інституту національної пам'яті, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом міністрів України через міністра культури.

Новини за темою: СБУ і ДБР прийшли з обшуками у приміщення Державної митної служби

Раніше повідомлялося, що в Києві співробітники відділу Слідчого управління з розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності прийшли з обшуками до Національного музею Революції Гідності. Тоді співробітники музею заявили, що слідчі вилучають документи та проводять обшуки в директора закладу. 

Loading...