Обрання запобіжного заходу "мінеру" мосту: Захист долучив до справи довідку про психічний стан чоловіка

"Мінер" мосту Скріншот відео

Підозрюваний поводився у суді вкрай емоційно

Захист чоловіка, який погрожував підірвати міст Метро у Києві, долучив до справи довідку про його психічний стан.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомив кореспондент Андрій Лащ.

Кореспондент розповів, що підозрюваний під час засідання суду, який обирає йому запобіжний захід, був дуже емоційним та висловлював своє обурення не тільки з приводу власної ситуації, а й того, що відбувається в країні.

"Згадав і про дитинство, згадав і про те, у яких умовах йому доводилося жити, згадав і про те, що проживає зараз зі співмешканкою", – розповів Андрій Лащ про заяви підозрюваного під час судового засідання. Кореспондент додав, що чоловік навіть кілька разів перебивав суддю.

Новини за темою: "Замінування" мосту у Києві: Стало відомо, що спонукало чоловіка погрожувати вибухом

Зі слів псевдомінера, його мати перебуває у психіатричній лікарні, він не зміг її утримувати, у неї погіршився стан здоров’я, і вона була змушена лягти у медзаклад.

Андрій Лащ також повідомив, що до справи долучили довідку про психічний стан підозрюваного.

"І якщо прокуратура наполягає на 60 днях тримання під вартою, то захист заперечив, і цю відповідну довідку додано було", – зазначив Андрій Лащ.

Нагадаємо, 1 червня у Києві чоловік зателефонував до поліції та повідомив, що він має вибухівку і хоче підірвати міст Метро. У той же час чотири станції столичного метрополітену вимушено зачинили.

Згодом на місце події прибули рятувальники та представники поліції діалогу, які повинні були спілкуватися з чоловіком, що стояв на мосту. За деякий час правоохоронці затримали "мінера". 

Як виявилося, у чоловіка, який погрожував підірвати міст у Києві, був муляж.

Додамо, 3 червня Дніпровський райсуд Києва почав засідання з обрання запобіжного заходу чоловікові, який погрожував підірвати міст Метро у Києві.

Loading...