"Об'єднані зусилля - 2020": На полігоні "Широкий лан" не спрацював Javelin

Ракета Javelin Фото з відкритих джерел

Причину, чому ракета не вилетіла, поки не встановили

У Миколаївській області на полігоні "Широкий лан" під час навчання окремої механізованої бригади оперативного командування "Північ" не спрацював протитанковий ракетний комплекс (ПТРК) FGM-148 Javelin. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на слова генерал-майора Валерія Залужного, який є командувачем військ оперативного командування "Північ". 

За його словами, точна причина інциденту поки не встановлена. 

"Джевелін не спрацював, ракета не вилетіла. Можливо, це помилка оператора, може, щось інше, треба розбиратися, зараз точно сказати не можу", - зазначив Залужний.

Довідка:
FGM-148 Javelin — переносний протитанковий ракетний комплекс виробництва американських підприємств Raytheon та Lockheed Martin. Він призначений для ураження бронетехніки, укріплень на землі та гелікоптерів або БПЛА.

Новини за темою: Україна на шляху створення свого власного ЗРК і аналогу американського Javelin

Військові навчання на полігоні "Широкий лан" проходять в рамках практичних дій у ході стратегічного командно-штабного навчання "Об'єднані зусилля - 2020". Основними завданнями є наступ на непідготовлену оборону та бій в урбанізованій місцевості.

У військових навчаннях взяли участь штурмова та армійська авіація Національної гвардії. Зауважимо, ПТРК FGM- 148 Javelin в Україні застосовувався вперше.

Нагадаємо, декілька днів тому Україна розпочала стратегічні командно-штабні навчання "Об'єднані зусилля - 2020". Зокрема, корабельна група Військово-Морських сил Збройних сил України розпочала виконання завдань у Чорному морі. 

За словами міністра оборони України Андрія Тарана, "Об'єднані зусилля - 2020" було розпочато у відповідь на російський "Кавказ-2020".

Loading...