ОАСК розглядатиме позов до Кабміну щодо оскарження розміру грошової допомоги ветеранам війни

Фото з відкритих джерел

Позивачка стверджує, що встановлений розмір грошової допомоги не відповідає нормам чинного законодавства та призводить до звуження змісту та обсягу її прав

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження стосовно позову до Кабінету міністрів через оскарження розміру грошової допомоги ветеранам війни.

Про це повідомляє пресслужба суду.

"Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Кабінету міністрів України щодо оскарження встановленого розміру разової грошової допомоги ветеранам війни. Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче засідання на 15 червня 2020 року", - говориться в рішенні.

Новини за темою: Борги за "комуналку": У Мінсоцполітики пояснили, хто може втратити право на субсидію

Як виявилося, позивачка просить суд визнати нечинною постанову Кабінету міністрів України від 19 лютого 2020 року №112 "Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої ЗУ "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань" в частині, якою було встановлено виплату інвалідам війни I групи в розмірі 4120 грн.

Позивачка пояснює, що такий розмір грошової допомоги не відповідає нормам чинного законодавства та призводить до звуження змісту та обсягу її прав, як ветерана війни – інваліда війни I групи.

Новини за темою: Пільговики та отримувачі субсидій мають повернути 27 млн гривень, - Мінфін

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін схвалив призначення житлових субсидій людям, які втратили роботу в період карантину.

Loading...