У Кагарлику виявили нові факти катувань з боку поліції

Фото з відкритих джерел

Ще двом правоохоронцям оголосили підозри

У Кагарлицькому відділені поліції виявили нові факти катувань з боку правоохоронців, у результаті підозру оголосили ще двом працівникам. Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора. 

Як зазначається, зокрема було повідомлено про підозру у катуванні ще одному працівнику Кагарлицького відділення поліції, який за даними слідства, у ніч з 23 на 24 травня поточного року утримував потерпілу під час її катування з використанням протигазу іншим працівником відділення поліції.

Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, без визначення розміру застави.

Нагадаємо, раніше за цим фактом двом поліцейським було повідомлено про підозру у зґвалтуванні та катуванні жінки у приміщенні відділку та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Крім того, прокурорами, за результатами перевірки інформації щодо вчинення працівниками Кагарлицького відділення поліції аналогічних злочинів, було встановлено два нових факти застосування катувань з метою отримання зізнання. Підозрюваними у нововиявлених злочинах є раніше затримані за зґвалтування та катування два працівники поліції, та інший їхній колега. За вказаними фактами всім трьом повідомлено про підозру у катуванні (ч. 2 ст. 127 КК України).

За інформацією слідства, у січні 2020 року троє працівників Кагарлицького відділення поліції, з метою отримання визнавальних показів щодо вчинення крадіжок, наносили двом потерпілим тілесні ушкодження по різних частинах тіла, перевозили їх у багажному відділенні автомобіля за околиці міста, застосовували електричний струм, після чого прикували кайданками до батареї в коридорі, де вони перебували до наступного дня. За іншим фактом, який стався у травні 2020 року, з метою отримання зізнання, потерпілому було завдано 17 ударів руками та ногами по різних частинах тіла, внаслідок чого він отримав тілесні ушкодження легкого та середнього ступенів тяжкості.

Двоє з підозрюваних на даний час утримуються у Київському слідчому ізоляторі. Щодо третього вирішується питання щодо обрання відносно нього запобіжного заходу.

Новини за темою: Жертва поліцейських: Лікарі не хотіли дивитися мене ні в Кагарлику, ні в Обухові

Нагадаємо, нещодавно Київський апеляційний суд залишив під вартою колишніх поліцейських із Кагарлика Миколу Кузіва та Сергія Сулиму, яких підозрюють у зґвалтуванні жінки у відділку поліції. Loading...