live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Незважаючи на агресивних націонал-радикалів, в Одесі ОПЗЖ змогла провести партійну конференцію, - депутат Одеської міськради Богдан Гіганов

Телеканал ZIK

Нинішня влада намагається загравати з націоналістами, і це може закінчитися сумно

Поки влада не перестане "кришувати" і загравати з цими націонал-радикалами, нічого доброго не станеться. Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив депутат Одеської міськради Богдан Гіганов.

"Вчора в Одесі також планувалося мирне зібрання, воно, в принципі, відбулося, вчора була регіональна конференція з обрання обласного керівника "Опозиційної платформи – За життя", і частина націонал-радикалів теж заблокували в досить агресивній формі, як вони це роблять, можливість проведення конференції. Вона таки відбулася, і ми сподіваємося, що такі заходи, які вчора пройшли щодо платформ, як в одному випадку, так і в другому, нарешті покажуть цій владі, яка намагається загравати з націоналістами, що такого робити більше не можна. Інакше все закінчиться так само ганебно, як пішов Порошенко, так все закінчиться і з владою Зеленського", –  сказав Богдан Гіганов.

Політик вважає, що активісти, які напали вчора на Сивохо та які хотіли зірвати конференцію в Одесі, не будуть покарані до того моменту, доки їх не перестануть "кришувати".  

"Поки влада не перестане "кришувати" і загравати  з цими націонал-радикалами, нічого доброго не станеться", – наголосив Гіганов.

Нагадаємо, раніше у Києві відбулися зіткнення на презентації Національної платформи примирення між представниками Нацкорпусу та Сергієм Сивохо.

Під час презентації радикали перекрили вхід і зривали захід, який проводив Сивохо. Після цього вони назвали його зрадником і ворогом України, оскільки той не називає Росію ворогом.

Новини за темою: Він не в змозі відповісти на жодне запитання: Активісти розповіли про конфлікт з Сергієм Сивохо

Згодом Сивохо прокоментував цю ситуацію та заявив, що "деяким мир не потрібен і що вони хочуть війни, тому що війна — це бізнес і великі гроші".