Не можуть 6 людей диктувати громаді, - Кличко про скасування пішохідної зони на Контрактовій площі

Віталій Кличко Фото з відкритих джерел

Мер запевнив, що 82% жителів Подолу позитивно ставляться до того, щоб пішохідна зона продовжувала існувати

Ми будемо подавати апеляцію щодо скасування пішохідної зони на Контрактовій площі, бо купка людей не може не зважати на інтереси громади.

Про це заявив мер столиці Віталій Кличко під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"Це рішення суду ще законної сили не набрало, і ми вже підготували апеляцію, бо не може купка людей, які ініціювали позов з різних мотивів – зокрема, і політичних, – не зважати на інтереси громади. У рішенні суду йдеться про порушення прав 6 осіб. Нібито пішохідна зона створює перешкоди для цих людей. Незрозуміло, які", - пояснив він.

Як стверджує Кличко, опитування, які проводили після надання цій зоні статусу пішохідної, показали, що 82% жителів Подолу позитивно ставляться до такого рішення, щоб була пішохідна зона.

"Тому місто буде відстоювати пішохідну зону на Контрактовій площі та на вулиці Сагайдачного. І буде облаштовувати її як одну із туристичних локацій", - запевнив він.

Також мер Києва анонсував, що наступного року планується реконструкція Контрактової площі та вулиці Сагайдачного і додав, що це місце стане улюбленим місцем відпочинку і киян, і гостей, які приїжджають у столицю.

Новини за темою: У години пік вхід до метро у столиці будуть обмежувати, – Кличко

Як повідомлялося раніше, Окружний адміністративний суд Києва скасував пішохідну зону на Контрактовій площі, аргументувавши це тим, що рішення КМДА щодо даної зони суперечить інтересам територіальної громади міста.

Новини за темою: У Києві вперше з початку пандемії кількість тих, хто одужав, перевищила кількість тих, хто захворів, – Кличко

Згодом стало відомо, що КМДА збирається оскаржувати рішення ОАСК щодо скасування пішохідної зони на Контрактовій площі.

Loading...