Націонал-радикали напали на офіс "Опозиційної платформи – За життя"

"Опозиційна платформа - За життя"

У суботу, 23 травня група людей здійснили напад на офіс партії "Опозиційна платформа – За життя".

Про це повідомили в пресслужбі політсили. 

Як наголошується, служба безпеки партії ефективно протидіяла нападу, однак поліція замість бандитів затримала 11 осіб, які протистояли атаці та намагалися перешкодити незаконним протиправних дій націонал-радикалів. Один з працівників охорони госпіталізований "швидкою допомогою" після удару у скроню.

"Завдяки діям поліції, яка заблокувала роботу охорони офісу, націонал-радикали вільно нападали на працівників офісу та охорону, намагалися підірвати офіс, застосовуючи вибухові пакети, кидали фаєри і димові шашки у вікна, обливали фарбою будівлю", - відзначили в пресцентрі партії. 

Зазначається, що після того, як на завершення акції радикали закидали фаєрами співробітників поліції, правоохоронні органи затримали кілька нападників.

"Це напад на офіс є спробою помсти та залякування за принципову позицію нашої партії у питаннях виконання Мінських угод і встановлення миру на Донбасі, з приводу неприпустимості зовнішнього управління Україною з боку Сполучених Штатів Америки, спробою залякати прихильників нашої партії, які 9 травня, всупереч позиції влади, масштабно святкували День Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років, продемонструвавши, що націонал-радикалам і ідейним спадкоємцям фашизму не вдасться зламати наш народ. Ми боролися з вільним функціонуванням на території України американських військових біолабораторій, що проводять експерименти з небезпечними вірусами. Ми відстоювали нашу позицію, спрямовану на захист інтересів українського народу в питаннях недопущення продажу української землі, в питаннях використання російської мови та вільного доступу до інтернет-ресурсів", - відзначили в "Опозиційній платформі - За життя". 

"Не маючи можливості спростувати цю позицію відкритої політичної дискусії, наші політичні противники використовують підконтрольних націонал-радикалів для терору і залякування. Таких націонал-радикалів влада тримає на гачку, не висуваючи звинувачень навіть за особливо тяжкі злочини. "Опозиційна платформа – За життя" заявляє, що, незважаючи на всі залякування і атаки, ми будемо продовжувати відстоювати інтереси наших виборців і всього українського народу", - підсумували в партії.