Нардепа Федину викликали в ДБР для вручення підозри

Фото: Софія Федина (prm.ua)

Повістка була направлена за дорученням генпрокурора

Народного депутата України Софію Федину викликали до Державного бюро розслідувань для повідомлення їй про підозру. Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.
 
Як зазначається, повістка була направлена за адресою її реєстрації, фактичним місцем проживання та за місцем роботи.
 
"За дорученням Генпрокурора 3 лютого 2020 року слідчим ДБР з дотриманням вимог ст. 135 (порядок здійснення виклику в кримінальному провадженні - ред.) КПК України на 6 лютого 2020 року викликана народний депутат Федина Софія для вручення письмового повідомлення про підозру… У відповідності до ч. 1 ст. 135 КПК України Федина Софія вважається належним чином повідомленою, проте для запобігання спекуляціям щодо необізнаності про виклик додатково публікуємо повістку останній на офіційному сайті Офісу Генерального прокурора", - заявили у пресцентрі Офісу.
 
Нагадаємо, 6 листопада ДБР внесло дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань у межах провадження щодо висловлювань народної депутатки від "Європейської солідарності" Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій про президента Володимира Зеленського.

Приводом для цього стала трансляція Федини та Звіробій у Facebook з кав’ярні у Львові, де вони з використанням ненормативної лексики розкритикували спілкування Зеленського з добровольцями у Золотому.

Згодом, 26 листопада, ДБР направило до прокуратури проєкт про підозру Софії Федині щодо погроз президенту Володимиру Зеленському. Після чого слідчі ДБР влаштували обшуки у волонтера Марусі Звіробій, яку разом із Фединою запідозрили у погрозах щодо вбивства Володимира Зеленського. Зокрема, під час цих обшуків у Звіробій було вилучено зброю.
 
Через деякий час речниця Державного бюро розслідувань Анжеліка Іванова заявила, що Генеральна прокуратура не погодила проєкт повідомлення про підозру народному депутату від "Європейської солідарності" Софії Федині і волонтерці Марусі Звіробій.
 
Проте наступного дня ГПУ повернула ДБР відповідне повідомлення про підозру за фактом погроз на адресу президента Володимира Зеленського для усунення недоліків.
 
Loading...