live

Нардепа Давиденка знайшли застреленим у власному офісі

Народний депутат Валерій Давиденко Фото з відкритих джерел

Тіло чоловіка знайшли в туалеті з вогнепальним пораненням голови

У суботу, 23 травня, у Києві члена депутатської групи "Довіра" Валерія Давиденка було знайдено застреленим у власному офісі. Про це у Facebook повідомив заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.  

"Сьогодні в Києві, у власному офісі, в туалеті, був знайдено тіло народного депутата Валерія Давиденко з смертельним вогнепальним пораненням голови", - йдеться у повідомленні. 

Як зазначається, наразі в офісі працює слідчо-оперативна група поліції для встановлення подробиць трагічного випадку. Зокрема, спеціалісти знімають записи з численних камер спостереження, які у великій кількості розташовані поблизу місця події. 

"Проводиться комплекс невідкладних слідчих і оперативних заходів щодо з'ясування обставин загибелі народного депутата від Чернігівщини. Поліцією і прокуратурою будуть перевірятися всі можливі версії трагедії, що сталася", - додав Антон Геращенко. 

Нагадаємо, нещодавно на території анексованого Криму знайшли мертвим раніше зниклого заступника голови Московського департаменту культури Леоніда Ошаріна.