Наразі розглядається декілька версій причин пожеж на Луганщині, кількість жертв зросла до шести, - МВС

Телеканал ZIK

Серед версій – обстріли з боку НЗФ та підпал

Міністерство внутрішніх справ наразі розглядає декілька версій щодо причин масштабних пожеж на Луганщині.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі  ZIK розповіла прессекретар УМВС в Луганській області Тетяна Погукай.

Тетяна Погукай заявила, що кількість жертв внаслідок пожеж у Луганській області збільшилася, наразі відомо про 6 загиблих. Локалізація полум’я триває у 64 осередках займання.

Також, за її словами, розглядається декілька версій щодо причин масштабних пожеж на Луганщині:

"Наразі розглядається декілька версій. Одна з них – та, що ви назвали (обстріли з боку незаконних збройних формувань, – ред.), інша – підпал. Розглядаються також ще деякі версії. Тому робота над цим продовжується, але поки що стверджувально сказати, яка саме версія буде превалювати, неможливо", – прокоментувала Тетяна Погукай.

Окрім цього вона повідомила, що погодні умови, зокрема дуже сильний вітер, ускладнюють ситуацію з гасінням пожеж.

"Вітер не стихає. Пориви вітру – до 30-35 м/с. Дощу у нас немає. На жаль, погода нам ніяк не допомагає, щоб загасити ці пожежі", – додала прессекретар МВС.

Новини за темою: З початку 2020 року внаслідок пожеж в ОРЛО вигоріло понад 1,3 тисячі гектарів

Нагадаємо, 27 вересня у Луганській області спалахнула пожежа у лісовому масиві, розташованому поблизу села Нижньотепле Станично-Луганського району.

Пізніше у Станично-Луганській райдержадміністрації повідомили, що незаконні збройні формування на Донбасі здійснили обстріл лісового масиву, в результаті чого виник новий осередок пожежі

Своєю чергою, очільник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай повідомив про масштаби події та постраждалих.

Loading...