Напередодні виборів для дестабілізації ситуації такі випадки будуть частішати: Експерт про загрозу терактів в Україні

Телеканал ZIK

Держава має не втратити монополію на порядок. Бо інакше напередодні виборів до сезонних загострень додадуться ще варіанти, що хтось буде навмисно дестабілізувати ситуацію в країні.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі  ZIK заявила політолог, аналітик Фонду громадської дипломатії Олександра Решмеділова.

Коментуючи вчорашнє захоплення заручників у столичному бізнес-центрі, Решмеділова зауважила, що тероризм як явище притаманне всім країнам світу, не лише Україні. Однак у нашій державі, продовжила експерт, стався  певний "ефект доміно" – це стає нормою життя українців.

"Важливо, щоби напередодні виборів не було використано мінування, каруселі, технології, теракти і все решта. Подивіться, яка зараз плеяда. Там замінували станції метро, інші місця громадського скупчення. Тому мені здається, що напередодні виборів дуже важливо навести в цьому питанні порядок", – підкреслила гостя ток-шоу, додавши, що зовсім не важливо, хто це зробить – чи Аваков, чи "сценаристи",  але держава має показати, що в країні все керовано.  

А якщо управління ситуацією не буде, продовжила політик, в країні буде паніка, яка гірша, ніж коронавірус. А враховуючи те, що незабаром в Україні мають відбутися вибори, акцентувала Решмеділова, надважливо взяти питання безпеки під особливий контроль.

"Треба розуміти, що держава має не втратити монополію на порядок, вчасно його встановлювати, винні мають бути покарані. Причому – показово. Бо інакше напередодні виборів до сезонних загострень додадуться ще варіанти, що хтось буде навмисно це робити для дестабілізації", – прокоментувала експерт.

Новини за темою: Мотиви "луцького" та "київського" терористів дуже подібні: Психіатр Суббота заявив про специфічність підготовки терактів

Як повідомляли, 3 серпня у центрі Києва чоловік захопив заручницю та погрожував підірвати відділення банку.

Стало відомо, що зловмисник, який захопив заручницю у столичному бізнес-центрі, вимагає розпочати телетрансляцію. Зокрема, на телеканалі ZIK.

Додамо, Антон Геращенко повідомив, що чоловік є громадянином Узбекистану.

Згодом стало відомо, що громадянина Узбекистану, який захопив заручницю і погрожував підірвати вибухівку у відділенні банку у приміщенні бізнес-центру "Леонардо" у центральній частині Києва, затримали.

Loading...