Новини » Події Читать эту новость на русском

Уряд готує санкції проти РФ за напад на українських моряків у Чорному морі

Ілюстративне зображення Фото з відкритих джерел

Санкції планують ввести проти силовиків, які незаконно затримували українських моряків у Керченській протоці

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб ініціює введення санкцій проти силовиків, які влаштовували суди лише над українськими громадянами в Криму та незаконно затримували українських моряків у Керченській протоці. Про це повідомляє пресслужба Міністерства.
 
Як зазначається, спеціалісти відомства зібрали необхідну кількість матеріалів, що підтверджують причетність деяких осіб до збройної агресії на судні Військово-морських сил України в Керченській протоці 25 листопада 2018 року. Також санкції планується ввести проти так званих "слідчих", "прокурорів" та "суддів", які переслідували українських громадян та проводили суди над ними на території анексованого Криму та м. Севастополь.
 
Зокрема, підготовлений проєкт щодо застосування санкцій проти декількох осіб, які причетні до цих справ, було направлено на погодження до профільних органів влади. Згодом, після його погодження, документ планується винести на розгляд Кабміну та РНБО.
 
Нагадаємо,  нещодавно Європейський Союз вніс до санкційного списку сімох людей, так званих губернаторів і членів виборчої комісії, причетних до незаконних виборів, які відбулись у вересні 2019 року на півострові Крим, окупованому РФ.
Loading...