Напад на знімальну групу ZIKу: Нападник не визнає свою провину

Напад на знімальну групу ZIK у Гідропарку 2 квітня

Телеканал ZIK

Перше судове засідання у цій справі призначили на 16 вересня

Сьогодні відбулося підготовче засідання суду у справі щодо нападу на знімальну групу телеканалу ZIK під час інспектування столичних парків та спортивних майданчиків, який стався у квітні цього року.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомив кореспондент Владислав Кондратенко.

Як зазначив кореспондент, сьогодні під час засідання суду з’ясовували, чи правильно сформований обвинувальний акт. Суддя визнала, що обвинувальний акт сформований правильно, і судове засідання щодо підозрюваного Олексія Шаповалова відбудеться.

Новини за темою: Якщо влада не захищатиме свободу слова, можемо поставити хрест на демократії: Політолог про напад на знімальну групу телеканалу ZIK

Кореспондентка Алла Жизневська, яка перебувала у складі знімальної групи під час нападу, зауважила: "Щодо настроїв самого пана Шаповалова, то він на попередньому засіданні, коли я з ним розмовляла, поводив себе дуже коректно... Я розраховувала на те, що ця людина підніметься і скаже, що вона визнає свою провину, що вибачається, і з огляду на це я буду формувати свою лінію, свою стратегію. Але ця людина не визнає себе винним... Його адвокат зазначав, що не було цілеспрямованої дії, що наша апаратура начебто не була брендованою, хоча ми бачимо – наш мікрофон, на ньому дуже яскраво видно, що це телеканал ZIK".

Перше судове засідання у цій справі призначили на 16 вересня.

Нагадаємо, у квітні 2020 року у Києві невідомі вчинили напад на знімальну групу телеканалу ZIK під час інспектування столичних парків та спортивних майданчиків. Вони напали на працівників медіа у Гідропарку після прохання журналістки пояснити перебування на спортивному майданчику, що заборонено на час карантину.

Як повідомляли, 24 серпня в Одесі під час прямого ефіру телеканалу ZIK до Дня Незалежності України представники "Національного корпусу" напали на знімальну групу. 

Loading...