Новини » Події Читать эту новость на русском

Напад на Сивохо: Одного з підозрюваних суд відпустив під особисте зобов'язання

Сергій Сивохо

УНІАН

Головним аргументом його звільнення було те, що у нього скоро повинна народжувати дружина

Третього підозрюваного в нападі на Сергія Сивохо Юрія Каплю суд відпустив під особисте зобов'язання, з умовою з'являтися на допити і слідчі дії. Про це повідомляє PavlovskyNews.

Згідно з повідомленням, головним аргументом адвокатів і підозрюваного було те, що у нього скоро повинна народжувати дружина. Крім того, раніше він отримав поранення в бойових діях на сході країни.

"Чому в одного підозрюваного домашній арешт, а в інших особисте зобов'язання - повинен сказати суддя. Я не уповноважений і не бачив рішення в повному обсязі, повний текст у мене буде десь через 5 днів", - повідомив адвокат підозрюваних Едуард Вербинець.

Раніше повідомлялося, що чоловіка, якого підозрюють у нападі на радника секретаря РНБО Сергія Сивохо, суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 10 травня.

Нагадаємо, другого підозрюваного в нападі Олександра Волкова відпустили з-під варти до судового засідання.

Як відомо, у Києві відбулися зіткнення на презентації Національної платформи примирення. Модератор намагався заспокоїти ситуацію, але це не вийшло. Кільком націоналістом вдалося прорватися до Сивохо, якого штовхали і він змушений був ретируватися.

Loading...