Новини » Події Читать эту новость на русском

Начальник Головного управління оперативно-розшукової діяльності ДФС та його заступник напали та побили відпочивальників, - ЗМІ

Фото: 31tv.ru

Начальник Головного управління оперативно-розшукової діяльності ДФС Ткаченко В. М. та його заступник Бесп'ятчук В. В. не бувши при виконанні, побили відпочивальників на озері в Білогородці (Києво-Святошинський район). Про це повідомляють "Известия".

У телеграм-канал "Дон Кіхот" звернувся їх підписник, який піддався 18 липня 2020 року нападу з боку начальника Головного управління оперативно-розшукової діяльності ДФС Ткаченко В. М. та його заступника Бесп'ятчука В. В. Все сталося під час відпочинку потерпілого з товаришем на березі озера в с. Білогородка Києво-Святошинського району (координати 5024'44"N, 3014'44"Е).

Згідно з повідомленням, чиновники з ДФС під'їхали до них на квадроциклі, спочатку ображали, а потім Ткаченко В. М., перейшов до дій і почав битися, а його заступник Бесп'ятчук В. В. кинув стілець в дівчину, що знаходилася поруч. Відео події зняли сусіди по відпочинку, які знаходилися недалеко.

Телеграм-канал не повідомляє імен постраждалих, але вважає, що даний випадок підлягає ретельній перевірці з боку правоохоронних органів. Оскільки, якщо це правда, то, дії співробітників ДФС можна віднести до злочину, що підпадає під визначення ст. 296 Кримінального кодексу України – хуліганство.

І, по-друге, такі кадри і їх вчинки паплюжать репутацію служби, правоохоронних органів і влади в цілому.

Loading...