НАБУ затримало осіб, які пропонували $5 млн хабара голові ФДМ Сенниченку

Неправомірну вигоду пропонували за посаду директора Одеського припортового заводу

НАБУ. Фото: facebook.com/nabu.gov.ua

Детективи Національного бюро спіймали на гарячому трьох осіб, які передавали частину неправомірної вигоди у розмірі 50 тис. доларів голові Фонду державного майна Дмитру Сенниченку. Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

Згідно з повідомленням, затримані запропонували голові Фонду державного майна України 5 млн дол. США неправомірної вигоди в обмін на призначення на посаду директора ПАТ "Одеський припортовий завод" (99,5% акцій належать державі) наперед визначеної особи. За задумом, призначений керівник державного підприємства нібито мав сприяти співробітництву між заводом і певним колом приватних компаній, пов'язаних із ініціаторами корупційного злочину.

Як зазначається, затримані планували надавати неправомірну вигоду частинами впродовж року з моменту досягнення домовленостей. Під час передачі в середу, 29 січня, першого траншу у 50 тис. дол. США зловмисників викрили детективи НАБУ. 

Нагадаємо, нещодавно слідчі теруправління ДБР, розташованого в Києві, затримали голову галузевої громадської організації під час шахрайського заволодіння 20 тис. доларів США та за підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі ДФС. 

Loading...