НАБУ відкрило кримінальну справу проти Порошенка

Петро Порошенко EPA-EFE

Справу відкрили за двома статтями

Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження стосовно п’ятого президента України Петра Порошенка. Про це повідомили в Управлінні зовнішніх комунікацій НАБУ, пише УНН.
 
Як зазначається, справу було відкрито у зв’язку з рішенням Вищого антикорупційного суду за привласнення та розтрату майна через зловживання службовим становищем (ч.5 ст.191 ККУ) та відмивання доходів, одержаних незаконним шляхом (ч.3 ст. 209 ККУ).
 
"На виконання ухвали слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 9 січня 2020 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальні правопорушення, викладені у заяві народних депутатів України, і розпочато досудові розслідування за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 ч.3 ст. 209 КК України за обставинами викладеними у вищесказаній заяві", — йдеться у заяві пресцентру НАБУ.
 
Нагадаємо, нещодавно адвокати п’ятого президента України Петра Порошенка подали 14 позовів у Верховний Суд про відшкодування моральної шкоди. За словами правозахисників, це лише початок.
Loading...