live
Новини » Події Читать эту новость на русском

НАБУ провело обшуки в "Українській бронетехніці" та у Пашинського

Українська правда

Обшуки проходили в рамках досудового розслідування за фактом заволодіння державним майном та зловживанням службовим становищем посадовими особами

Національне антикорупційне бюро провело обшуки на підприємстві  оборонно-промислового комплексу "Українська бронетехніка".

Про це "Українські правді" повідомив співрозмовник у правоохоронних органах.

Як повідомляється, обшуки проходили в рамках досудового розслідування за фактом заволодіння державним майном та зловживанням службовим становищем посадовими особами.

У 2015-2019 роках вони, в інтересах підприємства, створили можливість укладання контрактів щодо поставок бронетехніки ЗСУ, МВС, НГУ за завищеними цінами. Сама ж техніка виявилася неякісною.

Крім того, правоохоронці провели обшуки за місцями проживання екснардепа від БПП Івана Вінника, нардепа V-VIII скликань Верховної Ради Сергія Пашинського, директора підприємства Олександра Кузьми та його родича Миколи.

Нагадаємо, 7 березня 2019 року організація StateWatch повідомила, що у січні "маловідоме" ТОВ "Українська бронетехніка" отримало 200 мільйонів гривень на виконання таємної угоди з Міноборони в рамках державного оборонного замовлення на постачання бронемашин "Варта".

Після оприлюднення даного факту в ЗМІ приватна фірма заперечила свою маловідомість і зв’язок із Пашинським.

Директор Олександр Кузьма є родичем відомого у фармбізнесі Миколи Кузьми, який в 2014 році був помічником на громадських засадах Сергія Пашинського.

У січні 2019 року Міноборони звернулося до суду з метою стягнути з приватної фірми 6,6 млн грн через невиконання умов контракту.

У липні Господарський суд Києва частково задовольнив позов, зобов'язавши ТОВ "Українська бронетехніка" виплатити штраф 2,4 млн грн.

 

Loading...