На знімальну групу телеканалу ZIK напали під час інспектування столичних майданчиків

Напад на знімальну групу ZIK у Гідропарку 2 квітня

Телеканал ZIK

Молодик, який займався на спортивному майданчику, заявляв, що йому "начхати на заборону"

У Києві невідомі чоловіки вчинили напад на знімальну групу телеканалу ZIK під час інспектування столичних парків та спортивних майданчиків.

Зокрема, невідомі молодики напали на знімальну групу ZIKу в Гідропарку після прохання журналістки пояснити перебування на спортивному майданчику, що заборонено на час карантину.

"Ми сьогодні інспектували місто. Перевіряли, чи дотримуються люди умов карантину, як себе поводять, чи дотримуються безпечної дистанції. Але у Гідропарку сталася велика неприємність. Нас намагалися побити, нас штовхали, мене та оператора вдарили, намагалися побити камеру та лаялися", – розповіла Алла Жизневська.

На відео видно, як чоловік спортивної статури штовхає журналістку та нападає на оператора. Також молодик заявляє, що йому "начхати на заборону" та "начхати на закон", бо спортивний майданчик у парку – це єдине місце, де він може займатися спортом.   

Він також стверджує, що йому "ніхто нічого не зробить".

Журналісти телеканалу звертаються до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, мера Києва Віталія Кличка та вимагають розібратися у цій ситуації.

Як відомо, через збільшення кількості захворювань на коронавірус у Києві столична влада вирішила встановити режим надзвичайної ситуації. Відповідне рішення значиться в розпорядженні КМДА №488 від 20.03.2020.

Влада прописала нові обмеження для містян, тим самим намагаючись звести до мінімуму перебування киян на вулиці і в людних місцях та протидіяти розповсюдженню коронавірусу.

Заборони стосуються і громадського транспорту, і перебування в торгівельних приміщеннях та на майданчиках відпочинку.

Loading...