Новини » Події Читать эту новость на русском

На Житомирщині загасили найбільше загоряння, ще одну пожежу ліквідували на межі Зони відчуження, - ДСНС

Рятувальники ліквідували пожежу в Житомирській області ДСНС

Пожежа на межі Чорнобильської зони загрожувала поширитися на лісовий масив

Станом на 27 квітня в Україні було ліквідовано найбільший осередок пожежі у Житомирській області, а також погашено загоряння на межі Чорнобильської зони. Про це повідомляє пресслужба ДСНС. 

Як зазначається, протягом минулої доби в Зоні відчуження ліквідували осередок торфу у Денисовицькому лісництві (Поліське), а також пожежу площею 2 гектари, що виникла на межі Зони відчуження (с. Стара Марківка Поліського району) і загрожувала поширитися на територію Зони відчуження в лісовий масив. За даними ДСНС, увечері 26 квітня пожежу локалізували, а на ранок її було ліквідовано. Наразі триває ліквідація осередків пожеж поблизу сіл Крива Гора та Рудьки – Буряківка. Радіаційний фон - у межах природних фонових значень. 

Крім цього, 27 квітня, рятувальники ліквідували пожежу лісової підстилки поблизу села Нагоряни на території Нагорнянського лісництва. А напередодні було погашено найбільший осередок пожежі біля населених пунктів Виступовичі та Жолудівка. За попередньою інформацією, наразі здійснюються заходи з ліквідації чотирьох локалізованих осередків (Замисловичі, Перга, Озеряни, Пояски).

Нагадаємо, напередодні ввечері глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що у Чорнобильській зоні ліквідували всі осередки пожеж, однак рятувальники продовжили працювати з торф'яниками, що тліють. Loading...