На західному кордоні України утворилися черги з майже 300 автівок, – ДПСУ

Автівки очікують на пропуск у 5 пунктах

Український кордон Фото з відкритих джерел

На кордоні України з Угорщиною та Польщею спостерігаються черги з майже 300 транспортних засобів. Про це повідомила пресслужба Західного регіонального управління Держприкордонслужби України у Фейсбук.

Зазначається, що з українського боку на перетин кордону в Польщу очікують 25 автівок на пункті пропуску "Грушів", 60 – поблизу пункту "Шегині" та ще 30 – біля "Краковця".

Водночас складна ситуація спостерігається на українсько-угорському кордоні. Приблизко 140 автомобілів чекають на перетин кордону в пункті пропуску "Лужанка" та ще 30 перебувають у черзі поблизу пункту "Тиса".

Нагадаємо, нещодавно на контрольно-пропускних пунктах України з Угорщиною утворилися черги з сотень автомобілів. Тоді 345 транспортних засобів стояли на контрольно-пропускному пункті "Лужанка", а ще 40 очікували на пропуск перед КПП "Тиса".

Новини за темою: На українсько-молдовському кордоні виявили контрабандну "субмарину"

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський поставив завдання уряду та профільним відомствам вирішити питання автомобільних черг у пунктах пропуску на західному кордоні. Президент порадив звернутися до послів інших країн для отримання інформації про черги.

Loading...