Новини » Події Читать эту новость на русском

На західному кордоні України різко зросла кількість затримань контрабанди

ДМСУ

За останній тиждень у зоні діяльності Галицької митниці різко зросла кількість затримань контрабандних вантажів.

За даними Державної митної служби України, тільки за останній тиждень в результаті роботи Департаменту протидії митним правопорушенням було затримано близько десятка фур з великими партіями контрабанди.

Так, 29 вересня в пункті пропуску "Краковець-Корчова" у вантажівці з секонд-хендом були знайдені десятки мішків з новим товаром – пряжею. 28 вересня в пункті пропуску "Рава-Руська-Гребенне" в ще одній фурі з секонд-хендом серед вживаного одягу митники виявили велику кількість нового одягу, а також сумки та іграшки.

Буквально за день до цього - 26 вересня на цьому ж пункті пропуску було затримано іншу вантажівку з б/в одягом, серед якого було виявлено не зазначений у товаросупровідних документах новий одяг.

Примітно, що, за повідомленнями Держмитслужби, всі ці затримання контрабанди були здійснені тільки після втручання робочої групи Департаменту протидії митним правопорушенням і контрабанді.

До цього робоча група департаменту в зоні діяльності Галицької митниці затримала кілька фур з різноманітною побутовою технікою, сумками, посудом, запасними частинами вартістю 200 тис. доларів, які намагалися провезти під виглядом металобрухту.

Loading...