На Закарпатті податківці виявили 16 тисяч пляшок фальсифікованого алкоголю

Фото з відкритих джерел

Співробітники податкової міліції на Закарпатті виявили 16 тисяч пляшок фальсифікованого алкоголю. Підпільний склад зі зберігання фальсифікату знаходився в місті Хуст. Підприємець взяв в оренду складське приміщення і залишив там на зберігання лікеро-горілчані вироби.

"Співробітниками податкової міліції Головного управління ГФС в Закарпатській області в ході проведення заходів в рамках операції "Акциз 2020" в одному зі складських приміщень на території області, що орендується фізичною особою приватним підприємцем, виявлена і вилучена алкогольна продукція вітчизняного виробництва, маркована марками акцизного податку з явними ознаками підробки", – розповів речник податкової міліції ГУ ГФС в Закарпатській області Андрій Сурков.

Знайдений алкоголь був з акцизними марками з характерними ознаками підробки, зазначають у податковій міліції. Наразі фальсифікат вилучили правоохоронці.

"Відомості за вказаним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Наразі тривають невідкладні слідчі дії. Алкогольну продукцію виявлено в кількості 16 000 пляшок", – додав Сурков.

Loading...