На українсько-молдовському кордоні виявили контрабандну "субмарину"

Прикордонники виявили знахідку під час тралення дна Кучурганського лиману

На кордоні України та Молдови українські прикордонники знайшли підводний човен, який належить контрабандистам. Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

Згідно з повідомленням, укритий іржею і явно кустарного виробництва човен знайдений на дні лиману, в 30 метрах від берега. Призначена субмарина для перевезення контрабанди. 

Як зазначається, вона має відсіки, які закриваються герметично. По периметру "субмарина" обладнана балонами зі стисненим повітрям, за допомогою яких конструкція могла зайняти стабільне положення для переміщення під водою. На "борту" були мішки з піском, щоб ще краще занурюватися під воду.

У відомстві припускають, що господарі човна тільки встигли випробувати свій винахід, тому що зовсім недавно прикордонники трали дно на цій ділянці.

"Вже давно контрабандисти не намагалися перепливати лиман по воді, адже ділянка кордону обладнана системою оптико-електронного спостереження", - стверджують у ДПСУ.

Новини за темою: На кордоні з Румунією позашляховик намагався наїхати на наряд

Нагадаємо, з початку 2020 року в Україні правоохоронці вилучили низку предметів контрабанди на 204 мільйони гривень і розпочали 47 розслідувань про корупцію на митниці.

Loading...