live

На території окупованої Луганщини померло 13 осіб із ознаками захворювання на COVID-19, - СБУ

Фото з відкритих джерел

СБУ стверджує, що представники так званої "ЛНР" приховують ці факти

Служба безпеки України встановила, що станом на цей момент в окупованому Луганську та Кадіївці 13 людей померло з ознаками коронавірусної хвороби.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Як стверджують в СБУ, у так званій "ЛНР" приховують ці факти.

Також, за даними спецслужб, місцеве населення не володіє достовірною інформацією про ситуацію в регіоні та наражає себе на смертельну небезпеку.

В СБУ зазначили, що хворих на "ГРВІ" на тимчасово окупованих територіях насправді наразі нараховується близько 10 тисяч осіб.

За їхньою інформацією, більшість людей не отримує належної медичної допомоги і перебуває вдома через брак ліжко-місць у медичних закладах.

Новини за темою: Поліція знайшла жителя Полтавщини, який втік, щоб не здавати аналізи на наявність коронавірусу

"У той же час адміністрацією РФ в Донецькій та Луганській областях всі сили кинуті на убезпечення розповсюдження хвороби серед військового контингенту, що знаходиться під управлінням командування РФ", - додали в СБУ.

До того ж, співробітники СБУ констатують порушення ватажками так званої "ЛНР" конституційних прав громадян на тимчасово окупованій території Луганщини.

Раніше повідомлялося, що 30 березня у "ЛНР" стало відомо про першого хворого на COVID-19.

Новини за темою: Є коронавірус чи ні: В Україні створили бота, який допоможе зрозуміти, чи хворієте ви на COVID-19

Також відомо, що уряд зобов'язав відправляти на обов'язкову обсервацію всіх, хто повертається з ОРДЛО та окупованого Криму.

Loading...