На Сумщині прикордонники затримали іноземця, якого розшукував Інтерпол за вчинення тяжких злочинів

Фото з відкритих джерел

Зловмисник перебував в міжнародному розшуку з 2013 року

Прикордонники Сумського загону затримали 51-річного громадянина Молдови, який з 2013 року перебував у міжнародному розшуку. Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Згідно з повідомленням, в пункті пропуску "Бачівськ" під час перевірки громадянина Молдови, який прямував в Україну, спрацювала міжнародна база даних Інтерполу. Після цього охоронці вжили всіх необхідних заходів щодо затримання особи.

Новини за темою: У Дніпрі затримали кілера, якого 5 років розшукував Інтерпол

Як зазначається, відповідно до обліків Генерального секретаріату Інтерполу, громадянин перебуває у міжнародному розшуку і підлягає арешту та подальшій екстрадиції до Республіки Молдова для притягнення до кримінальної відповідальності за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених ст. 151 (навмисне заподіяння тяжкого тілесного ушкодження або іншої тяжкої шкоди здоров’ю) та ст. 287 (хуліганство) Кримінального кодексу Республіки Молдова.

Наразі чоловіка, після проведення процесуальних дій, встановленим порядком передали компетентним правоохоронним органам.

Новини за темою: У Києві жінка обманом продала власну дитину за кордон

Нагадаємо, нещодавно в Харкові правоохоронці затримали 59-річного громадянина Ірану, якого розшукувала Міжнародна організація кримінальної поліції за вчинення шахрайства. 

Loading...