На Прикарпатті стало відомо про четвертого загиблого від повені

На Прикарпатті через негоду постраждали понад 70 населених пунктів Нацполіція

Чоловік загинув на початку паводку - 21 червня

Число жертв повені на заході України збільшилася до чотирьох. Стихія забрала життя чоловіка з селища Ворохта Івано-Франківської області. Про це повідомив голова селища Микола Йосипчук, передає "Суспільне".

За його словами, чоловік загинув на початку паводку - 21 червня.

"Через довготривалі дощі вода підтопила підвальне приміщення його домогосподарства. Він зайшов у приміщення, котельню, і його вдарило струмом. Ми підготували всі документи, склали відповідні акти, висновки поліції, протокол виїзду пожежної частини, тому що спочатку там було задимлення і на місці працювали пожежники. Фактично вони виявили непритомного чоловіка, який лежав у воді. Ми, як селищна рада, подали документи в яремчанську комісію, інформацію внесли в реєстри. Ці реєстри сформують і подають на область. Ми вжили заходів і подаємо цю людину як жертву стихії", - розповів Микола Йосипчук.

Начальник департаменту соціальної політики облдержадміністрації Володимир Корженьовський сказав, що йому відомо про цей випадок. Зараз вони чекають на висновки районних комісій, щоб виплачувати людям компенсації.

"Поки у нас рішень комісій немає. Вони ще формують документи і передадуть нам. Ще немає документів по одній жертві, але, думаю, що сьогодні-завтра будуть. Комісії сформують склад сім'ї загиблих, складуть протоколи. Ми намагаємося якомога швидше працювати, щоб швидше отримували матеріальну допомогу. Ми готові виплачувати ", - зазначив Володимир Корженьовський.

Новини за темою: Кабмін виділив понад 750 млн гривень на відновлення західних областей після негоди

Як відомо, Івано-Франківська область найбільше постраждала через негоду. Там загинули три людини, а також зруйновані сотні кілометрів доріг, десятки мостів, є й інші ушкодження. Подібного рівня повені в області не було з 2008 року.

За попередніми підрахунками, збитки від стихії в Західній Україні становлять 3 млрд гривень.

Loading...