live

На Одещині загорівся національний природний парк

Пожежа у Нижньодністровському національному природному парку facebook.com/nizhnednestrovsky

Через відсутність під'їздних шляхів гасіння пожежі відбувається на доступних ділянках місцевості

У середу зранку, 1 квітня, в Білгород-Дністровському районі загорівся Нижньодністровський національний природний парк. Про це повідомляє пресслужба ДСНС Одеської області. 

"1 квітня о 07:42 до служби порятунку 101 надійшло повідомлення про загорання сухої водно-болотяної рослинності поблизу автошляху Одеса — Рені на території Нижньодністровського національного природного парку", йдеться у повідомленні. 

За попередньою інформацією, через відсутність під'їздних шляхів до осередків загоряння рятувальники розпочали проведення моніторингу обстановки та гасіння пожежі на доступних ділянках місцевості. Станом на 16:30 площа пожежі становила приблизно 9 гектарів. Однак, за даними рятувальників, загрози населеним пунктам поки немає.

У зв'язку з цим до ліквідації пожежі було залучено 2 одиниці основної пожежної техніки та 10 чоловік особового складу. За останніми даними, опублікованими приблизно о 19:30, гасіння пожежі триває. 

Нагадаємо, нещодавно в Хустському районі Закарпатської області рятувальникам довелося гасити загорання сухої трави, що ледве не знищило Долину нарцисів - частину Карпатського біосферного заповідника.

Loading...