На Одещині зафіксували випадок сибірської виразки

Фото з відкритих джерел

Зараження людини сибіркою відбувається внаслідок проникнення збудника через пошкоджену шкіру чи слизові оболонки

В Одеській області підтвердили інфікування сибірською виразкою у чоловіка, який займався продажем тварин. Про це повідомляє пресслужба Центру громадського здоров'я

Згідно з повідомленням, 3 серпня у хворого підвищилась температура тіла, на гомілці з'явився фурункул, який перейшов у виразку. Епідрозслідування встановило, що чоловік займався скуповуванням тварин для подальшого перепродажу. По допомогу до сімейного лікаря чоловік звернувся лише 7 серпня.

Новини за темою: У Новій Зеландії вперше за 102 дні виявили спалах COVID-19

Як зазначається, 11 серпня лабораторія виділила у взятих зразках ДНК сибірської виразки. Наразі організовано медичний нагляд за контактними особами та проводиться повний комплекс протиепідемічних і профілактичних заходів у вогнищі.

Окрім цього, у ЦГЗ зауважили, що сибірка не передається від людини до людини. Зараження виникає внаслідок проникнення збудника через пошкоджену шкіру або слизові оболонки при догляді за хворими тваринами, під час обробки туш, знятті шкіри та поховання трупів загиблих тварин, при контакті з різними видами сировини, отриманої від хворих тварин, при вживанні в їжу м'яса хворих тварин, а також через укуси кровосисних комах.

Новини за темою: На Волині виявили спалах COVID-19 у виправній колонії

Нагадаємо, напередодні в Києві зафіксували випадок сказу в безпритульної кішки, яка вкусила чоловіка.

Loading...